Amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na Ziemi.  Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul &r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Ari Gold, Paradise czy Adam Joseph.

Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym.

Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland czy Surprise Surprise. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inoxfeat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: I Like You, LightUp The Night czy I’m on my way.

8.04.2018 r. odbyła się premiera nowego albumu Nicka o nazwie 11×11. Krążek jest w całości w języku polskim, co było dużym wyzwaniem dla artysty. Na płycie gościnnie zaśpiewała m.in. Natalia Kukulska. Koncert otworzył trasę promującą płytę. Koncerty odbędą się w największych polskich miastach Warszawa,  Łódź, Poznań i Wrocław. Nick wspólnie z zespołem tworzy projekty Tribute to Michael Jackson oraz tribute to George Michael.

W najbliższym czasie odbędą się dwa koncerty Tribute z udziałem Nicka, oraz koncert autorski. Od września Nick zasiądzie w jury, Polskiej edycji telewizyjnego programu „Śpiewajmy razem, All Together Now”. Aktualnie pracuje nad wydaniem kolejnego singla z płyty 11×11.

Close Menu