Nick Sinckler

Amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na Ziemi. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul &r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Ari Gold, Paradise czy Adam Joseph. 

Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programieFabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym. 

Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland czy Surprise Surprise.Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inoxfeat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: I Like You, LightUp The Night czy I’m on my way. 

W kwietniu 2018r. odbyła się premiera nowego albumu Nicka o nazwie11x11. Krążek jest w całości w języku polskim, co było dużym wyzwaniem dla artysty. Na płycie gościnnie zaśpiewała m.in. Natalia Kukulska, a koncerty promujące album odbyły się w 11 polskich miastach. Z płyty zostały wydane dwa utwory Puste Snyoraz Cudowny Dzień. Nick wspólnie z zespołem tworzy również projekty Tribute to Michael Jacksonoraz Tribute to George Michael. 

Od września 2018 roku Nick zasiada w jury Polskiej edycji telewizyjnego programu Śpiewajmy razem, All Together Now,ale często jest gościem również w wielu innych programach telewizyjnych m. in.Dzień dobry TVN, Europa da się lubić, Big Music Quiz, Jaka to Melodia? czy Big Brother.

Aktualnie pracuje nad nowym albumem, którego wydanie jest planowane na 2020r.